Velké univerzální ventil uzamčení

Velké univerzální ventil uzamčení
Podrobnosti o produktu

Část č.: UVL01

Velké univerzální ventil uzamčení s blokací Arm
ndustrial ventil uzamčení
Univerzální ventil uzamčení systémy jsou univerzální, robustní, snadno-až k cvičení a lehký - ideální pro uzamčení všechny typy standardních ventilů s jediného zařízení. Jsou navrženy zpracovávat další dopad a odolávat chemikálií, což je ideální pro prakticky jakékoliv prostředí. Kompletní univerzální uzamčení systémy lze zakoupit společně nebo jejich jednotlivých složek.

  1. Vyrobeno z průmyslová ocel a nylon.

  2. Toto průmyslové ventil lockoutis modulární systém, který umožňuje uzamčení ventily různých typů a velikostí. Žádné jiné zařízení nabízí takové flexibilitu a bezpečnost.

  3. Je to univerzální ventil zámek, whichused k uzamčení velké páky ventilů, T-rukojeti a další mechanická zařízení secure

Část č.

Popis

UVL01

1 arm - pro čtvrt zase kulové ventily

UVL02

S 2 arm - pro 3, 4 nebo 5-way ventily nebo lock ventily v "zapnuto", "off", nebo "omezený" pozici.

UVL03

S povrchovou úpravou kabelem - pomocí připojení kabelu pro šoupátka

UVL04

Základní upínací pouze - pro klapkové ventily

UVL05

S 1 rameno & potažený kabel - univerzální ventil uzamčení pro většinu ventily

Speciálně navržený dle vašich speciálních požadavků, naše velké univerzální ventil uzamčení provedené jedním z profesionálních výrobců a dodavatelů produktů uzamčení v Číně - LOCKEY. Jste srdečně zváni na velkoobchodní vlastní velké univerzální ventil uzamčení na levné ceny s naší továrně vyrobené v Číně, a také nabízíme bezplatný vzorek.

Dotaz