Skupinový rámeček uzamčení

Skupinový rámeček uzamčení
Podrobnosti o produktu

Část č.: LK02

Zámek skupinabodů Box

Uzamčení visacím zámkem úložný box jsou skvělým řešením pro izolaci energetické body, když pracuje velký tým. Pomocí skupinového rámečku uzamčení umožňuje dramaticky snížit množství zámků na zaměstnání, mezní zatížení na každý bod energie tím, že odstraní petlice a to poskytuje rychlý přehled kdo stále pracuje bez obracení se na každé energetické místo.

Naše skupina uzamčení box je vyroben z odolné lakované oceli. Toto uzamčení visací úložný box má otvor hlavního uzamčení na něj, což znamená, to může být otevřen pouze hlavní visací zámek je odstraněn hlavní osobou. Má anglický varovné signály, obvykle je to "zámek pro bezpečnost". Poskytujeme OEM výrobní služby, což znamená, že návrh štítku může být speciálně vyrobené. Tento kit přenosné kovové uzamčení může pojme až do 13 zaměstnanců, s hlavní odpovědné osoby. Pokud chcete více osob k uzamčení tohoto pole, lze použít také bezpečnostní uzamčení petlice.

Položka

Popis

Velikost

LK02

12 bodů uzamčení visacím zámkem master

L23.3 cm x W19. 5 cm × H9. 5 cm

Speciálně konstruované dle vašich speciálních požadavků, naše skupina box uzamčení provedené jedním z profesionálních výrobců a dodavatelů produktů uzamčení v Číně - LOCKEY. Jste srdečně zváni na velkoobchodní vlastní skupinu uzamčení box vyrobený v Číně na levné ceny s naší továrně, a také nabízíme bezplatný vzorek.

Dotaz